04951- RIFLESSI 3 w 1 czarna maska regeneracyjna do odnawiania koloru włosów 200ml

Oferta Itely » RIFLESSI 3 W 1 - NOWA MASKA REGENERACYJNA Z PIGMENTEM W 9 KOLORACH

Cena:37.79
Dostępny

Ilość:

BARWIĄCA MASKA Z PROTEIN JEDWABNYCH

WŁAŚCIWOŚCI MASKI RIFLESSI
- zawiera mikropigmenty
- regeneruje zniszczone włosy,
- zapobiega rozdwajaniu końcówek,
- barwi jak farba nietrwała 
najbardziej zniszczone partie włosów,
- nie zawiera amoniaku,
- nadaje połysk
- maskuje pierwsze siwe włosy,
- nie rozjaśnia włosów,
- nie wymaga utleniacza,
- można mieszać kolory
 
3 w 1  - 3 zastosowania Riflessi
 
NAPRAWA WŁOSA: restrukturyzuje uszkodzone włosy. Uzupełnia ubytki białkowe w strukturze włosa w miejscach uszkodzonych i rozpulchnionych. SPOSÓB UŻYCIA aby wzmocnić włosy, nadać połysk i ożywić kolor: nałożyć na umyte i osuszone ręcznikiem włosy i pozostawić na 2-5min pod źródłem ciepła, po czym spłukać wodą i suszyć.   
 
ODŚWIEŻENIE KOLORU: uzupełnia kolor w partiach włosów spulchnionych i wyblakłych gdzie  kolor został najbardziej wypłukany. SPOSÓB UŻYCIA aby wyrównać kolor, naprawić włos i wydłużyć okres między farbowaniami o ok. 7-8 myć: nałożyć na umyte i osuszone ręcznikiem włosy i pozostawić na włosach 5-15min pod źródłem ciepła, po czym spłukać wodą i suszyć.   
 
WSPARCIE FARBOWANIA 
PREPIGMENTACJA: dodaje pigmenty do stworzenia jednolitej bazy przed barwieniem włosów. SPOSÓB UŻYCIA aby zastosować Riflessi do prepigmentacji nałożyć na suche włosy do zmiany koloru, a następnie bez spłukiwania kontynuować z nakładaniem mieszanki farby i utelniacza. 
 
WIELE POWODÓW ABY UŻYWAĆ RIFLESSI
DLACZEGO MASKA RIFLESSI JEST DOBRA DLA WŁOSÓW?
RIFLESSI zawiera proteiny aktywne z zarodków nasion i jedwabiu które aktywnie restrukturyzują włókno włosów. Pro-V B5, zwany również Pantenolem, zmiękcza i nawilża włosy. Działa na skórę poprawiając jej metabolizm. Wnika we włosy i utrzymuje je w stanie uwodnionym i elastycznym o zdrowym wyglądzie. Riflessi przywraca i naprawia uszkodzone włosy przed agresywnymi zabiegami. Ogranicza powstawanie rozszczepionych końcówek. Znacznie poprawia połysk, miękkość i ułatwia układanie włosów. Jej delikatne pigmenty zapewniają jednolity i  długotrwały kolor włosów, dając wyjątkowe efekty. Wynik koloryzacji jest zawsze wierny wybranemu odcieniowi i zapewnia trwałość 7-8 myć.
 
 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
  • HUGO BOSS
  • CHANEL
  • GIORGIO ARMANI
  • D&G
  • FENDI
  • H&M
  • orsay
Newsletter
Zapisz się na Newsletter ITELY!